PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609527}
7,8 1 890
ocen
7,8 10 1 1890
Killzone 3
powrót do forum gry Killzone 3

Normalnie miałem w nosie tego Killzone'a o którym wszyscy gadają, ale kiedy całkiem przypadkowo wszedłem na tą podstronę i zobaczyłem że w polskim dubbingu głosu użyczają Jan Englert i Edward Lubaszenko, to po "Ło ku**a" pierwszą myślą było "Muszę zagrać w tą grę!!!"

ocenił(a) grę na 8
krzycho123

Polski dubbing to główny minus tej gry, tak samo w przypadku dwójki. Jest fatalny. Poza tym, to rewelacyjna klimatyczna produkcja.

Indrid_Cold_84

przesadzasz pewnie nie grałeś jeszcze w grę, polska wersja jest bardzo fajna a panowie od dubbingu dali radę. świetnie się gra w polską wersję

ocenił(a) grę na 7
natalkap

Zwłaszcza w porównaniu do drugiej czesci, gdzie co mocniejsze wyrazy ugrzeczniono. Teraz poszli tlumacze na calosc - i bardzo dobrze ;) jedynie glos Rico jest bardzo irytujacy

ocenił(a) grę na 9
mad_monkey

Wybacz ale żaden dubbing NIGDY nie dorówna oryginalnej angielskiej wersji i zdecydowanie wole angielskich aktorów takich jak Ray'a Winstone czy Malcolm'a McDowell niż Englerta czy Lubaszenko.
Helghaści mają gadać w typowym dla siebie angielskim akcencie a Rico ma brzmieć jak typowy afro-amerykanin sypiący "Madafakami' " cały czas. Powinno się dać napisy a nie psuć całą grę dubbingiem, oglądając intro miałem wrażenie, że to jest Shrek a nie Killzone. Na szczęście można zmienić ustawienia języczne.

ocenił(a) grę na 10
Hail_Satan

A ja cały czas myślałem, że Rico sądząc po nazwisku Velasquez to latynos :)
Osobiscie uważam, że dubbing jest niezły choć lepiej wypadł ten z Uncharted 2

ocenił(a) grę na 9
BioHay

To Uncharted 2 tez zniszczyli?...eh dobrze, ze moge sobie sprowadzić zza granicy, bo tutaj przeciez sa tylko wersje dla analfabetów.

ocenił(a) grę na 7
Hail_Satan

Nie placz, zawsze mozesz wybrac sobie na poczatku wersje jezykowa. W killzone 3 dubbing mnie poczatkowo zniesmaczyl ale potem sie przyzwyczailem (nawet do Rico), a glos polskiego Narville'a podobal mi sie nawet bardziej od angelskiego.
Nie kazdy dubbing w grze jest do dupy, a Uncharted 2 ma jeden z najlepszych i trzeba byc ignorantem zeby stwierdzic ze "zniszczyli" te gre dubbingiem

ocenił(a) grę na 9
mad_monkey

Grałeś kiedyś w spolszczonego Fallouta 3?...kiedy usłyszałem jakiegoś ciecia mówiącego kwestie Rona Perlman'a, "War...war never changes" to myślałem, że spadnę z krzesła.

ocenił(a) grę na 7
Hail_Satan

Akurat co do polskiej wersji F3 zgodze sie, bo wypadla zenujaco, chwala bogu ze w New Vegas odpuscili

ocenił(a) grę na 10
Hail_Satan

A gdzie napisałem, że Uncharted 2 zniszczyli ? Dubbing w Uncharted 2 to mistrzostwo świata !

ocenił(a) grę na 9
BioHay

Muszę sprawdzić bo nie do wiary! Ostatni dubbing jaki mi się podobał był w Warcraft 3

ocenił(a) grę na 10
Indrid_Cold_84

Zgadzam się. Wyłączyłem tryb kampanii po 2 godz gry bo jakoś mnie nie wkręciło. Ale za to multi wymiata:D

Indrid_Cold_84

Jest dużo lepszy niż w dwójce , mimo to jeszcze można by wiele poprawić...

użytkownik usunięty
Indrid_Cold_84

dubbing jest dwa razy lepszy niż w 2 części,świetny Englert jako Narville,ogólnie na plus,z wyjątkiem Rico którego skopalo wyjątkowo -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones