PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611080}
7,7 13 556
ocen
7,7 10 1 13556
Diablo III
powrót do forum gry Diablo III

Grałam w Diablo 2 i bardzo uwielbiałam tą grę. Pamiętam jeszcze jak mama kiedyś kupiła sobie tę grę na święta i sobie grała, a ja siedziałam obok niej i się gapiłam na to jak gra.
Diablo 3 to gra różniąca się prawie wszystkim od D2. Jedyne co to pozostały niektóre klasy postaci, np. nekromanta, barbarzyńca i podobna do czarodziejki z D2, czarownica. Oczywiście pozostał Decard Cain, który jak zwykle pakuje się w kłopoty xD
W D2 został uwięziony w klatce, w D3 goniły go szkielety i ich król...
Oczywiście Archanioł Tyrael też pozostał.

Może i mało rzeczy się zmieniło, ale jak patrzy się na te nowe rzeczy, które zostały wprowadzone (Zwykłe oraz Głębokie Szczeliny Nefalemów, Sezony, itd.) to mam coraz mniejszy szacunek do tej gry. Tyle się zmienia, że jest zamiast coraz lepiej, to coraz gorzej.

Fajna jest, ale to nie to samo co było te kilka lat temu.

ocenił(a) grę na 1
Mdzia00

Diablo III to jedno wielkie rozczarowanie . Sporo tej części brakuje by dogonić klasyczne części 1 i 2 .

Jedną z wad tej gry to przymus online nawet w trybie single player , i lagi towarzyszą do dziś .

Tyrael jako śmiertelnik ...... to szkoda słów

ocenił(a) grę na 1
Mdzia00

Ta gra jest najgorsza z całej serii

Mdzia00

Tej grze daję 692/1000!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones