PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587727}

Samoloty

Planes
6,3 25 301
ocen
6,3 10 1 25301
5,3 3
oceny krytyków
Samoloty
powrót do forum filmu Samoloty

Nie chcę oceniać przed obejrzeniem, ale wydaje mi się, że ten film będzie porażką. Widać,
że nie mają już pomysłów. Co będzie dalej? Motocykle, pociągi, statki, promy kosmiczne?

użytkownik usunięty
Merkura

dokładnie popieram 100% jednym slowem przesada.

spodki kosmitów

będzie totalną porażką jak każda dotychczasowa produkcja pixara. fachowcy za dychę

achytysz

Ty chyba widziałeś inne filmy Pixara niż ja. Żaden nie był porażką.

Mlodzik91

ech.....Jeżeli cyferka przy nicku to data Twojego urodzenia to powinieneś już wiedzieć co to jest ironia....

achytysz

Wiem, ale za diabła w twoim poście jej nie zobaczyłem. W takim razie proszę o wybaczenie, różni sie tutaj trafiają.
A na marginesie, "Samoloty" to nie film Pixara.

Mlodzik91

to ciekawe jak sobie Disney z tym sam poradzi. ja ogólnie nie rozumiem malkontentów obsrywających się przy tej okazji. To są filmy dla dzieci, ja takiego nie znam które się z tego faktu nie ucieszy. A reszta jak się nie podoba to nie oglądać, anie obrzydzacie życie innym. I nie mam nic przeciwko żeby w przyszłości zrobili motocykle, pociągi, statki czy nawet śmieciarki. jeżeli dzieciaki będą miały z tego powodu radochę to czego nie?

achytysz

No właśnie, przynajmniej wg. mnie filmy Pixara, to nie filmy dla dzieci, a przynajmniej nie tylko.
"Samoloty" miały być filmem wydanym tylko na DVD, zrobionym przez zupełnie inne studio, ale że na Disneyu zrobił wrażenie, to trafi do kin. Raczej najwyższej jakości nie będzie ale co tam. Oglądać nie muszę.

ocenił(a) film na 8
achytysz

Zgadzam się.

achytysz

W pełni popieram i bajkę obejrzę.

Merkura

Wózki inwalidzkie

Merkura

Ale wy jesteście zblazowani. To są filmy dla dzieci i najważniejsze, żeby im się podobało, a z doświadczenia wiem, że się podoba.

użytkownik usunięty
Merkura

Czołgi, autobusy, pociągi, statki, kajaki będą niedługo jak tak dalej pójdzie.

Merkura

a niech będą i wózki inwalidzkie, co w tym złego? ubędzie Ci?

ocenił(a) film na 4
Merkura

Czekam na dramatyczną historię o rodzinie rolek papieru toaletowego.

Merkura

Ja obejrzę z miłą chęcią ! A pfff nie skończyły im się pomysły oni dopiero zaczynają : ) Takie jest moje zdanie .

ocenił(a) film na 8
Vito36

Ja tak samo.

ocenił(a) film na 4
pitreekk

I ja również z chęcią wybiorę się ze swym smykiem do kina, bo oglądanie "Aut" i "Aut 2" po dwanaście razy w tygodniu powoli powoduje u mnie nerwicę lękową :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones