PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587727}

Samoloty

Planes
6,3 25 285
ocen
6,3 10 1 25285
5,3 3
oceny krytyków
Samoloty
powrót do forum filmu Samoloty

Co najwyżej 5....

ocenił(a) film na 5

Auta były dobre, samoloty co najwyżej przeciętne, syn się wynudził, ja również podobnie jak
większość sali

marektbg

Oczywiście odbiór to rzecz gustu, ale też zrozumienia przesłania. Dziś wróciłam z Samolotów - sam scenariusz rzeczywiście nie powala z nóg, prosty i przewidywalny, ale taka właśnie powinna być bajka dla dzieci. Zaznaczam...dla dzieci. Ma być przygodą i mieć morał zrozumiały dla naszych pociech. Mój czterolatek bawił się doskonale, a i my nie pomarliśmy z nudów. Polecam film rodzicom, którzy chcą przyjemnie spędzić czas ze swoim dzieckiem, a przy okazji pokazać mu, że aby spełniać swoje marzenia, trzeba tylko chcieć. I nie trzeba być do tego ani super dużym, ani super szybkim. Wystarczy być sobą.

kturska

zgadzam sie :)

ocenił(a) film na 5
kturska

Rozumiem, że zaznaczasz, że to bajka dla dzieci - jednak to bajka, która dzieci nudzi... starych zresztą też :)

ocenił(a) film na 5
marektbg

Potwierdzam.
Byłem dziś z dziećmi, dobrze że połowa sali była pusta i dzieciaki mogły gonić i się bawić. Bo inaczej trzeba by było wyjść przed końcem.
Jest to najniżej oceniona bajka jaką widziałem, a było ich sporo.
Nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones