PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686777}

Samoloty 2

Planes: Fire & Rescue
6,5 11 851
ocen
6,5 10 1 11851
Samoloty 2
powrót do forum filmu Samoloty 2

Nie powstał nawet oryginał, a oni już chcą tworzyć dwójkę? Według mnie bezsensowny pomysł. Zresztą jedynka "Aut" nie była taka dobra, dwójka podobno jeszcze gorsza, wpadli na pomysł zrobić "Samoloty", co według mnie nie jest najlepszą decyzją, a teraz chcą jeszcze robić tego kontynuacje? Mam nadzieje że to będą dobre filmy, ale jest to mało prawdopodobne...

donmaslanoz14

Tak informacyjnie: Jedynka aut była rewelacyjna, dwójka bardzo dobra (dziwię się, że o niej piszesz "podobno" - kto nie widział głosu nie ma). Oczywiście odbiór to rzecz gustu, ale też zrozumienia przesłania. Dziś wróciłam z Samolotów 1 - sam scenariusz może nie powala z nóg, prosty i przewidywalny, ale taka właśnie powinna być bajka dla dzieci. Zaznaczam...dla dzieci. Ma być przygodą i mieć morał zrozumiały dla naszych pociech. Jeśli ktoś szuka animacji dla dorosłych, to nie ta półka. Jednak polecam film rodzicom, którzy chcą przyjemnie spędzić czas ze swoim dzieckiem, a przy okazji pokazać mu, że aby spełniać swoje marzenia, trzeba tylko chcieć. I nie trzeba być do tego ani super dużym, ani super szybkim. Wystarczy być sobą.

kturska

Zgadzam się z tobą kturska!Jedynka była rewelacyjna, dwójka-dobra.A Samoloty są tak dobre jak Auta 2.

ocenił(a) film na 6
kturska

"Auta" były świetne! Reżyser miał bardzo dobry pomysł. Był z nim wywiad, który można obejrzeć na płycie. Dwójka była trochę słabsza. W jedynce czuć było taką... przytulność? Bardzo fajny klimacik, ale w dwójce nieco odeszli od wiejskiego świata i wkroczyli w miejski świat, lecz mimo to da się i tu zauważyć ten klimat. Obie części są ciepłe. :)

donmaslanoz14

Mnie to gówno.Jedynka była nudna,więc wolał bym obejrzeć film czarno-biały bez dubingu :}]}}
P.s Nie uważam tak do końca więc se obejrze <3
P.s.p.s Na pewno nie w 3d.
P.s.p.s.p.s Jedynka nie nadaje się w 3d
P.s.p.s.p.s.p.s Chciałem se na pisać P.s
P.s.p.s.p.s.p.s.p.s XD

pczyzewski2

Chodziło mi o Samoloty nie Auta.

donmaslanoz14

to chyba bedzie krotko metrazowka no bo film powstal w 2013 a nigdy jeszcze nie slyszalam sequela po roku

ocenił(a) film na 8
Zocha212

Podejrzewam, że pracowali nad sequelem już wtedy, gdy kończyli pracę nad jedynką.

akira894

Czyzby spodziewali sie, ze jedynka osiągnie sukces? Puuuuudłoooo.

ocenił(a) film na 8
MojeGBA

Raczej to na pewno z góry była jakaś część dużego projektu.

użytkownik usunięty
donmaslanoz14

Jak by co to ja juz widzialam nawet trailer do 2 wiec nima o czym gadac!!!!!!!!!

Samoloty będą trylogią więc możemy się za rok spodziewać kolejnego filmu z tej serii.

Ma szczerą nadzieję że z Aut też uczynią trylogię ale na Cars 2 kazali nam czekać aż 7 długich lat eh...

Raditz

5 lat!
2006-2011
No chyba, że poóżniej obejrzałaś ten film

donmaslanoz14

z aut to 2 była najlepsza 1 była nudna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones