PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019714}
7,0 26 935
ocen
7,0 10 1 26935
6,3 31
ocen krytyków
Między nami żywiołami
powrót do forum filmu Między nami żywiołami

rodzice nie chcą chodzić z dziećmi na filmy WOKE.

nnn_nnn

Pod jakim względem,skoro premiera w USA dopiero w najbliższy piątek?

masztaf98

już są recenzje i to wystarczy.

nnn_nnn

Pod jakim względem 75% od krytyków i 92% od widzów na RottenTomatoes albo nawet trochę niższe 58 od Metacritic to klapa? A wyniki box office nadal przed nami.

fanowaty

Analitycy określali zysk z pierwszego weekendu na 40 mln i obniżyli na 35.

użytkownik usunięty
fanowaty

W dzisiejszych czasach nie sugerowałbym się opiniami krytyków...

Odpowiadam na komentarz wyżej, zgodnie z którym to właśnie recenzje są podobno wyznacznikiem "klapy" filmu

użytkownik usunięty
fanowaty

Zapomniałem lub nie zwróciłem uwagi na tamten komentarz. Ogólnie nie rozumiem argumentacji założyciela tematu tutaj, ale nie mnie to oceniać.

No i miałem rację "Film zatytułowany „Między nami żywiołami” również nie potrafił przyciągnąć tłumów na kinowe sale i dołącza do animowanych produkcji Disneya, które w ostatnich czasach rozczarowują na dużym ekranie pod względem finansowym. Amerykanie zapłacili za bilety na seanse 29,5 mln dolarów. Podobnie jak „Flash” film też nie zdołał dobić nawet do najniższych prognoz przedpremierowych, które zakładały wynik w granicach 31-41 mln dolarów. Jest to drugie najgorsze z szerokich otwarć Pixara, które przebija jedynie wynik filmu „Toy Story” z 1995 roku. "

fanowaty

Film zatytułowany „Między nami żywiołami” również nie potrafił przyciągnąć tłumów na kinowe sale i dołącza do animowanych produkcji Disneya, które w ostatnich czasach rozczarowują na dużym ekranie pod względem finansowym. Amerykanie zapłacili za bilety na seanse 29,5 mln dolarów. Podobnie jak „Flash” film też nie zdołał dobić nawet do najniższych prognoz przedpremierowych, które zakładały wynik w granicach 31-41 mln dolarów. Jest to drugie najgorsze z szerokich otwarć Pixara, które przebija jedynie wynik filmu „Toy Story” z 1995 roku.

nnn_nnn

Box office 311 mln dolarów. To nazywasz klapą?

Trojden

Katastrofą. Oni liczyli na minimum 500 mln/

nnn_nnn

I pewnie dobije do tego wyniku. Bo 311 mln to jeszcze nie ostateczny wynik. W części krajów dopiero teraz ten film miał premierę, a w części jeszcze czeka.

fanowaty

jak ufasz rotten tomatoes, to nie ma dla ciebie ratunku

oneidaw08

Moja osobista opinia odnośnie RT nie ma tu nic do rzeczy, zauważ, że odpowiadałem na zarzut autora wyżej, że "już są recenzje i to wystarczy". Wskazałem jedyne dwa ówcześnie dostępne agregatory ocen jako argument dobrych albo średnich (w żadnym razie nie jednoznacznie katastroficznych) ocen przedpremierowych.

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

W jaki sposób ta animacja jest "woke" ?

M1CHA

Propaguje związki między ognikami a wodnikami. Musimy zapewnić byt naszego ludu i przyszłość dla wodnistych dzieci, ponieważ piękno wodnej kobiety nie może zniknąć ze świata.

ocenił(a) film na 7
donmaslanoz14

xDDDDDDDD

donmaslanoz14

to nie jest śmieszne. mam nadzieję, ze nie masz dzieci.

nnn_nnn

Ja mam nadzieję że ty nie masz dzieci,bo tak debilnego komentarza jak twój pierwszy dawno nie widziałem

użytkownik usunięty
luki138

Gdzie ty tu widzisz "debilny komentarz" to ja nie wiem...

Gdzie?o tym że rodzice nie chcą chodzić na filmy WOKE

użytkownik usunięty
luki138

Odpowiedziałeś na komentarz o treści "to nie jest śmieszne. mam nadzieję, ze nie masz dzieci".

Po czym napisałem...,,tak debilnego komentarza jak twój PIERWSZY..."

donmaslanoz14

Można się podśmiewać ale faktem jest że to najgorsze otwarcie ever( nie ma sensu porównywać) z Toy Story.

leszek_9O

Stary, sorry, że się wcinam, ale zachowujesz się jak rasista, a to nie jest mile widziane.

Jasiek_Gasienice_Jozkowy

Chyba Ci się osoby pomyliły. To że film nie zarobił jest rasistowskie. ?

leszek_9O

Wybacz myślałem, że ty to pisałeś.

donmaslanoz14

I to niby jest powód, dla którego rodzice nie chcą, żeby ich dzieci to widziały? Czy każdy film gdzie biała laska umawia się z Murzynem też jest "woke"?

Alex2422

Oczywiście, że tak

Alex2422

Tu akurat chodzi o to, że są też niebinarne postacie. Ktoś powie, że to bajka itd ale producenci tych korporacji otwarcie mówią, że celowo wciskają LGBTQIA+WPRJDHD gzie się da i to dla nich najważniejsze.

Jak ktoś kto to robi mówi, że TO ROBI i TAK MA BYĆ a ty reagujesz, że to dopowiadanie sobie i bzdury, no to nie wiem co ma przekonać mocniej.

ocenił(a) film na 8
Lailonn

Nie zauważyłam,a właśnie wróciłam z seansu. Gdzie, kiedy??

ocenił(a) film na 6
telegrafistka

Wydaje mi się, że może chodzi wątek pary na wróżbie u matki Iskierki albo znajoma siostry Wodka na obiedzie. Chyba, bo te wątki tak szybko się pojawiły jak i zniknęły

donmaslanoz14

Stary sorry że się wtrącam, ale zachowujesz się jak rasista.

Jasiek_Gasienice_Jozkowy

Powiem jeszcze coś od siebie, ostatnio Disney i Pixar nie mają szczęścia do animacji, zwłaszcza, że poruszają tematy które choć dorośli są w stanie zrozumieć, to są to tematy który wolimy unikać i które czasami są wciskane na siłę, jak na przykład orientacja seksualna poruszona w filmach "Buzz Astral" i "Dziwny Świat" czy temat rasizmu i ksenofobii w "Między nami żywiołami". Wcześniej były poruszane tematy jak radzenie sobie z utratą bliskiej osoby w animacji "Odlot", radzenie sobie z emocjami w "W głowie się nie mieści", środowisko w filmie "Wall-e" czy nawet to by cieszyć się życiem w filmie "Co w duszy gra".

Jasiek_Gasienice_Jozkowy

Rasizm i ksenofobia były już w "Zootopii" a orientacja seksualna w "Buzz Astral" to malutki wątek poboczny, nie jest to główny motyw filmu.

Jasiek_Gasienice_Jozkowy

Karta "jesteś rasistą" zawsze na propsie XD człowieku nikt już nie przejmuje się waszymi obelgami od rasistów, homofobów, czy co tam sobie wymyślisz. Daj ludziom żyć po swojemu i lubić to co chcą.

Stefanek

Przecież to Wy chcecie wszystkiego zakazać xd Zastosuj się do swojego komentarza i daj ludziom żyć po swojemu.

piwo2406

  kto ci coś broni? ja?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones