PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 135 223
oceny
7,1 10 1 135223
6,6 20
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

supEr fimik!

użytkownik usunięty

ogladalam powtoorke na JedYnce i mi sie bardzo podObal. I sie zAstanawiam czy dac 9/10 czy 10/10. xD <3

ocenił(a) film na 9

raczej 9/10, jest to extra bajeczka, jednak nie jest arcydziełem.

ocenił(a) film na 8
michal9o90

Też oglądałem to dzisiaj :)
Pierwszy raz tak w ogóle i mi się bardzo podobał :) Dałem 9/10 :D

ocenił(a) film na 9
Master_Of_Ceremony

ja też oglądałem dopiero wczoraj, bo raczej na takie bajeczki nei chodze do kina, 1 powód, hmmm chyba trochę się wstydzę, wkońcu ma się te juz 19 lat, a po drugie szkoda wydawać kasy, bo takie bajki zawsze szybko pokazują się na DVD, a póniej w TV, więc nie warto wydawać kasy na kino.

michal9o90

Przed obejrzeniem myślałam, że to głupota ale nie żałuje poświęcenia czasu :)
Bardzo fajna bajka :) Dałam 7/10 :)

Tylko czegoś nie rozumiem, o kogo chodziło w tej dedykacji z datą 1960-2006??

ocenił(a) film na 9
niunia

Odpowiadam na twoje pytanie

Joesph Henry Ranft (ur. 13 marca 1960, zm. 16 sierpnia 2005) – dyrektor studia Pixar, artysta-animator, podkładał głos w wersjach oryginalnych filmów produkcji Pixar i Disney.

Do studia Pixara dołączył w 1992, gdzie zaangażował się w produkcję "Head of Story on Cars". Użyczył głosu Heimlich w "Dawno temu w trawie", Wheezy the Penguin w "Toy Story 2", Lenny the Binoculars w "Toy Story", Jacques w "Gdzie jest Nemo?" oraz Red w "Auta".

I Najważniejsze!!!! ZGINĄŁ!!!!! w wypadku samochodowym. Wraz z kierowcą (Elegba Earl) i drugim pasażerem (Eric Frierson) wpadł do oceanu w Mendocino County, Kalifornia. Przeżył tylko ten ostatni.

Teraz już wiesz skąd ta dedykacja, ale serio to moglibiście czasem ruszyć głową i sami poszukać w necie, bo czasami mnie juz takie pytania denerwują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones