PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 135 081
ocen
7,1 10 1 135081
6,5 19
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

Osobiście uwarzam, że po mimo czasu wydania tego filmu to film z przesłaniem. Wiele
bajek z roku powyżej 2000 według powszechnej opini nie ma żadnej wartości i ogłupia
dzieciaki. A ta bajka posiada morał. A mianowicie taki, że nie ważne są nagrodu ani
pieniądze ale przyjaźń i miłość.

ocenił(a) film na 9
nol1324

Ujęła mnie głębia jednej z ostatnich scen:
Gdy Zyzgzak nie wygrywa Złotego Tłoka, ale za to wygrywa coś znacznie cenniejszego: WYGRYWA SIEBIE! Bo przez cały film, kogoś takiego w sobie szukał.

akira894

Rzeczywiscie, nastepuje przemiana bohatera. Z zadufanego, zapatrzonego w siebie cwaniaka, Zygzak zmienia sie w przyjaciela, nabiera szacunku do starszych ( ktorymi wczesniej gardzil), znajduje milosc. Uczy sie rowniez, ze nagrody i odznaczenia nie maja duzej wartosci: "to tylko kupa zlomu". Z pewnoscia, mozna polecic ten film dzieciom. I nie tylko, bo i starszym sie spodoba :)

ocenił(a) film na 3
nol1324

Może i tak, ale to nie zmienia faktu, że film jest nieciekawy, nudny i męczący. Nie ma interesujących, barwnych, zapadających w pamięć postaci ani ciekawej fabuły ani akcji.

ocenił(a) film na 9
Trojden

To zależy dla kogo ;3 Ja mimo wieku (taaa...zawsze musze pisać ze jestem stara-.-) bardzo lubię oglądać ten film ;)) Mi osobiście bardzo sie podoba fabuła i dużo humoru ;D Świetny film i zgodze się co do morału ;>

ocenił(a) film na 10
Trojden

oglądałem już dawno ale poza głównym bohaterem zapadło mi w pamięć te zielone auto na biopaliwach, z pacywkami i bardzo przymrużonymi oczyma, zachwycający się migającym światłem. bardzo pomysłowy sposób na przemycenie wątku marihuanowego do animacji skierowanej do dzieci, które pewnie w większości tego i tak nie wyłapały.

ocenił(a) film na 10
MysterMister

no i wzruszająca końcówka

ocenił(a) film na 10
Trojden

Dla mnie ten film nie jest ani trochę żmudny, mogę go cały oglądać i zawsze będzie ciekawy.

nol1324

Nie sposób zaprzeczyć.

ocenił(a) film na 8
nol1324

Po prostu nie wszystko można kupić jeden z morałów Zygzak mógł wybrać Dinoco a wybrał to czego się nie da kupić czyli swoich przyjaciół.
Jeden z wielu najlepszych bajek Pixara :)

ANAKINS666

Zwłaszcza taki przyjaciel jak Złomek.

ocenił(a) film na 10
nol1324

Witaj w klubie, również bardzo lubię film Auta i również uważam że ma doskonały morał.

Andrzejcoolziomek

też uwielbiam tą bajkę odkąd ją na Mikołaja dostałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones