PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 135 006
ocen
7,1 10 1 135006
6,5 19
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

Super bajka! 100/10!

ocenił(a) film na 10

Super bajka, z morałem, wszystko składa się w całość. Po prostu cudo! :)

ocenił(a) film na 9
pitreekk

pewnie- aż dziwne, że pixarowi udało się uchwycić to ciepło Disneya. Wyszło świetnie.

ocenił(a) film na 9
pitreekk

Też tak uważam ... bajka jest mega. Moja ulubiona

ocenił(a) film na 9
pitreekk

Dla mnie wzór bajek dla dzieci, prosta ale nie nudna i z sensem, uczy dzieciaki wielu dobrych zachowań i cech. Nie straszy wiedźmami i demonami a trzyma w napięciu. Super dubbing i teksty.
Jak na bajkę dla dzieci (nie dla strych koniów czy gimbusów) - zasłużona 10.

ocenił(a) film na 10
kolektor3

Choć nawet dorosłym się może spodobać, ja mam teraz 14 lat i byłem na tym w kinie w 2006, miło wspominam tą bajkę i często do niej wracam :)

pitreekk

10/10 !!!!!!! Jedna z moich ulubionych. P;)

ocenił(a) film na 7
pitreekk

Kiedyś to ja lubiłam ten film, bo był fajny, ale kiedy mój mały kuzyn zaczął lubować w tym filmie, opowiadać o nim za każdym razem jak do niego przyjeżdżałam, pokazywać wszystkie gadżety które są związane z autami, męczyć wszystkich tym jednym i tym samym, to powiem że na początku trochę znienawidziłam ten film i uważałam że jest właśnie dla takich małych dzieci ; ) Ale później stwierdziłam że nie ma co się nim przejmować, bo Auta zasługują na uznanie : )

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

A ja miałem odwrotnie.
Najpierw film dostał między 8 a 9 punkcików.

Teraz kiedy oglądam to z dzieciakami to film tylko zyskuje

ocenił(a) film na 7
Olaf_Ragnarson

Dla mnie film nie był nigdy bardzo zachwycający. Był po prostu dobrą animacją, z wartościami (na szczęście nie jest to głupawy film w stylu nowych kreskówek). Mój kuzyn mnie po prostu denerwował tym ciągłym opowiadaniem, nawet w święta ; ) Szczerze mówiąc to nie tylko ja tak narzekałam, bo i rodzina też była tym zmęczona ;D Ale nie pozwolę, żebym przez dziecko znienawidziła jakikolwiek film.

pitreekk

też uwielbiam tą bajkę, i taki synek mojej znajomej też. Pomimo że jestem dorosła lubię nadal tą bajkę bo fajne są teksty, a do tego to bardzo mądra bajka o tym że sława nie jest najważniejsza bo Zygzak chciał zdobyć ten Złoty Tłok a gdyby nie Złomek, Sally, Szeryf i wielu innych Zygzak dalej marzył by o sławie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones