PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120749}

Auta

Cars
7,1 135 006
ocen
7,1 10 1 135006
6,5 19
ocen krytyków
Auta
powrót do forum filmu Auta

nawet jako samochód musi szpanować jazdą extreme po pustyni i złotymi tłokami :)

TangoAndWaltz

[Z tego, co mi wiadomo, faktycznie ćwiczył zresztą jazdę w trudnych warunkach; w autobiografii chwali się, że kiedyś siadł za kierownicą za kierowcę taksówki, który ewidentnie nie radził sobie zimą na drodze.]

TangoAndWaltz

[I, please, tylko bez agenta 0,09. Wiem, wiem, wiem - paradoks jak diabli - skrajna nieodpowiedzialność i jednocześnie szlifowanie techniki. Nie wiem, jak on to łączy, ale jakoś łączy.]

TangoAndWaltz

Za film 7/10, za jego rolę - 8/10.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Ta animacja jest dosyć stara, a ty dopiero teraz się połapałeś? :-)

SherlokHolmes

Połapałam się dopiero teraz, owszem. Lepiej późno, niż wcale. Neil Gaiman pisał o znikaniu ludzi, którzy są obok, ale chcą zniknąć - i to właśnie taki przypadek.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Po Twoim nicku trudno było się połapać płci, jedynie awatar sugerował kobietę :-)

SherlokHolmes

Specjalnie tak poszło, żeby za łatwo nie było. Kwiatek ku przypomnieniu o protestanckim pragmatyzmie przy okazji.

TangoAndWaltz

https://pl.wikipedia.org/wiki/Luteranizm

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Ja tam jestem Katolem

SherlokHolmes

Formalnie w papierach jestem katoliczką. Ale podrasowaną kwakierstwem i luteranami. Nie widzę powodu, żeby od razu w 'katola' uderzać. W naszych realiach to całkiem naturalna sprawa. Kwakrów może uzbiera się ze 100 w całym kraju.

TangoAndWaltz

W każdym razie Olbrychski wierzy w opiekę anioła nad sobą i zadedykował swojemu aniołowi stróżowi rolę w 'Piąte: nie odchodź'.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Kwakier, a co to jest? Lutra to znam...

SherlokHolmes

Sprawdź hasło 'William Penn' - jeśli już ktoś jest z tego grona szerzej kojarzony, to on
https://pl.wikipedia.org/wiki/William_Penn

użytkownik usunięty
SherlokHolmes

Kwakier to chyba pacyfista jest

TangoAndWaltz

A trzeźwy chociaż?

zbawiony

Trzeźwy.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

hahaha strzał w 10 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones